business

לא משנה איזה עסק החלטתם לפתוח, כנראה שתהיו זקוקים להלוואה כדי להתחיל לגלגל את העניינים. כדי שתדעו מה עליכם לעשות, ואיך בעצם להשיג הלוואה מיידית לפתיחת עסק ריכזנו עבורכם במקום אחד את כל המידע הרלוונטי.

מהי הלוואה?

הלוואה מוגדרת כעסקה בה גוף מסוים משאיל סכום כסף לגוף אחר לתקופת זמן מוגבלת ועל פי תנאים מסוימים שנקבעו מראש. רבים מתבלבלים בביטויים לכן נזכיר שנותן הכסף מכונה מלווה ומקבל הכסף נקרא לווה. הסכום שניתן בהלוואה נקרא קרן, והסכום שיוחזר יכלול בדרך כלל את הקרן וסכום נוסף שנקרא ריבית.

מי נותן הלוואות?

קיימים סוגים רבים של הלוואות ברגע וסכום הריבית אותו ישלם הלווה תהיה נגזרת של חישובים מתמטיים שונים שנקבעו על פי רמת הסיכון שבהלוואה. רוב ההלוואות ניתנות על ידי בנקים, אולם קיימים גופים נוספים שמספקים הלוואות וגם אנשים פרטיים.

Loan Money Lending Borrowing Cash Euro Pay
השאלה לא רק מאיפה הכסף אלה ממי הכסף

הלוואה מיידית

אחד מסוגי ההלוואות הוא הלוואה מיידית לפתיחת עסק. כדי לקבל הלוואה יש לעבור תהליך מסוים של אישור ההלוואה ובדיקה של עניינים שונים. התהליך עלול לארוך זמן מה, אולם קיימים מסלולים של הלוואה מיידית שתחסוך לכם את הזמן הזה.

למה דרושה הלוואה כדי לפתוח עסק?

יכול להיות שיש לכם רעיון נפלא שלדעתכם יצמיח עסק משגשג, אבל אם אין לכם את הסכום הראשוני כדי לקדם את הרעיון המיזם שלכם ישאר עמוק בדמיונכם. הלוואה לפתיחת עסק מיועדת בדיוק למקרים כאלה. בעזרת הלוואה כזו תוכלו להתחיל לפתח את הרעיונות שלכם, להקים עסק משגשג ולהחזיר את הכסף שלוויתם.

איפה כדאי לקחת הלוואה?

כאמור, מרבית ההלוואות ניתנות על ידי הבנקים, אבל החיסרון בשיטה הזו היא שהבנק מערים קשיים רבים לפני נתינת ההלוואה. תהיו צריכים להחתים ערבים, להציג תלושי שכר, להציג לבדיקה את חשבון הבנק ועוד אלף ואחת בירוקרטיות שרק יגרמו לכם לרצות לסגת מכל העניין. אבל רגע לפני שאתם מתייאשים ומוותרים על החלום כדאי שתשמעו על אפשרויות נוספות לקבלת הלוואה.

מזומן
יש לחשב כל צעד עתידי בלקיחת הלוואה

הלוואות במימון חוץ בנקאי

בשנים האחרונות התפתח פתרון ללקיחת הלוואות והוא נקרא הלוואה במימון חוץ בנקאי. אלה הלוואות פרטיות שניתנות על ידי חברות אשראי, פנסיה וחברות מימון אחרות והן מאפשרות לקחת הלוואה במהירות רבה הרבה יותר. במיוחד שאשר הבנק לא מאפשר לכם לקבל כסף

הלוואה בערבות המדינה

אפשרות נוספת היא הלוואה בערבות המדינה. המדינה מודעת לקושי של היזמים לקבל הלוואות מיידיות מן הבנק, ומתוך רצון לסייע לפתיחת עסקים כדי להצעיד את הכלכלה קדימה השיקה המדינה את קרן הסיוע לעסקים. הקרן מאפשרת ליזמים לקחת הלוואה בערבות המדינה כדי להקים עסק חדש.

היתרון הגדול של הלוואה בערבות המדינה הוא התנאים הנוחים שתקבלו. פריסה של חמש שנים בריבית של 2.5% ודרישה לבטחונות של 10% בלבד מסכום ההלוואה הם תנאים מעולים שיסייעו לכם לקחת הלוואה ולפתוח את העסק עליו חלמתם.

הסכנה בהלוואות

חשוב לזכור שהלוואות יכולות להיות עסק מסוכן. חשוב שתשקלו היטב את מעשיכם לפני שאתם לוקחים הלוואה. אם אתם לא בטוחים ביכולת שלכם לנהל עסק מצליח כדאי שתחשבו פעמיים. חשוב לא לנהוג בפזיזות בלקיחת ההלוואה ולזכור שהלוואות בסופו של דבר גם צריך להחזיר.

למה לשים לב כאשר אני לוקח הלוואה?

אז החלטתם שאתם בעסק ורוצים לקחת הלוואה כדי לקדם את המיזם שלכם, אבל חשוב שתזכרו מספר דברים לפני שאתם חותמים על המסמכים ומקבלים את ההלוואה. שימו לב לזמן בו תהיו צריכים להחזיר את ההלוואה והאם אכן תוכלו לעמוד בזמן הזה. עליכם לחשב כמה כסף העסק שלכם צפוי להרוויח ועל פי זה תוכלו לדעת מתי תוכלו להחזיר את ההלוואה. אם מועד ההלוואה קרוב, ולעסק שלכם יקח זמן להמריא אתם עלולים למצוא את עצמכם במבוי סתום.

ההלוואה לא ניתנת לכם בגלל טוב ליבו של המלווה, אלא בגלל ההבנה שלו שהוא יכול להרוויח על חשבונכם. בידקו כמה ריבית תהיו צריכים לשלם וחשבו האם המסלול הזה אכן משתלם לכם. אמנם אתם מחפשים הלוואה מיידית, אבל אל תמהרו מדי לחתום והשוו בין מסלולי ההלוואה שמציעות לכם החברות השונות.

לקיחת הלוואה מיידית היא פתרון נהדר לפתיחת העסק עליו חלמתם, אבל חשוב להקפיד על השלבים השונים בלקיחת ההלוואה כדי לא להיתקל בקשיי מימון בהמשך. זיכרו שרבים מהעסקים החדשים נסגרים במהירות בגלל תכנון לקוי, לכן הקדישו מחשבה רבה לפתיחת העסק שלכם.

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *