פורטל הלוואה נכונה – אודותינו

הלוואות לפתיחת עסק

יש המעדיפים לעבוד בעבודות בתור שכירים ולקבל משכורת קבועה ושעות קבועות ויש כאלו אשר יעדיפו לפתוח עסק עצמאי בתחום שאליו מתחברים וטובים בו. שתי הדרכים הינן טובות אך לכל אחת היתרונות והחסרונות שלה כמו כל דבר בחיינו. פתיחת עסק חדש מלווה בהוצאה כלכלית לא קטנה בין אם זה בשלב מוקדם בחיים או מאוחר. במאמר זה נעסוק בדרכים הקיימות עבור הלוואה לפתיחת עסק.

חיילים משוחררים

חיילים משוחררים רשאים להשתמש בכספי הפיקדון מהצבא עבור פתיחת עסק עצמאי. כמו כן צעירים שסיימו צבא( או אוניברסיטה) רשאים לקחת הלוואות מהבנק עסקית או פרטית. יש לקחת בחשבון שהריבית להלוואה תהיה גבוה והדרישה הינה לביטחונות גבוהים ( נכסים כמו מכונית או דירה) דבר שבפני צעירים רבים מהווה בעיה כיוון שבגיל זה עדיין אין להם נכסים משלהם. לכן חשוב לדעת שקיימים אתרי מימון נוספים בארץ וכדאי לבדוק זאת לשם קבלת סיוע.

הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה

קרן זו הינה הקרן הנפוצה ביותר בישראל,המהווה כלי סיוע ממשלתי המיועד להקמת עסק חדש ובנוסף גם לסייע לעסקים קיימים. הקרן מסייעת באמצעות ארבעה בנקים: אוצר החייל,מרכנתיל דיסקונט,בנק הפועלים ובנק מזרחי טפחות.כמו כן קרן זו מאפשרת לאותם אנשים צעירים שרק החלו את דרכם (חיילים משוחררים,סטודנטים) לקבל אשראי ובו בטוחה של 70% מהאשראי לבנק במידה ואין להם נכסים לשעבד.

הלוואות פרטיות

 דרך נוספת לקבלת הלוואה הינה לפנות לחברת כרטיס האשראי שלכם לקבלת הלוואה פרטית.חשוב לדעת שלרוב הריבית תהיה גבוה. כמו כן ניתן לפנות לקרן הסיוע הממשלתית או קרנות פילנתרופיות לקבלת הלוואה ולהנות מריבית נמוכה יחסית ובטחונות נדרשים נמוכים.

אין ספק שפתיחת עסק בכל גיל מצריכה השקעה רבה הן כספית והן נפשית. אתם לא לבד. כיום קיימות קרנות רבות המסייעות בלקיחת הלוואה לפתיחת עסק ובנוסף הינכם יכולים להיעזר בבנק ובחברות האשראי בהם אתם חברים. השוו מחירים ותנאים בכל הקרנות הקיימות ובחרו את הדרך לקבלת הלוואה לפתיחת עסק הטובה המשתלמת והרווחית עבורכם אשר תוביל להצלחתם בראש שקט וחסר דאגות עד כמה שניתן.

 

תגובות ושאלות יתקבלו בברכה.

* indicates required field